verseny

2017. június 16., péntek 00:32

Telefonon jött visszajelzésekre az egyes edzésformák helyett most a versenyfelkészüléssel fogunk foglalkozni. Érdekes, hogy manapság a kezdő futóknál is a versenyek élveznek előnyt.

2017. május 12., péntek 09:36
Róma |
Egyenlőtlen verseny volt, esélytelennek bizonyult a Ferrari.
2016. október 12., szerda 15:20
Az ujszo.com és a Hobbi magazin közös fotóversenyének októberi témája az Előtte/utána volt. Nézze meg a képeket, és döntsön: aki a legtöbb szavazatot kapja, az nyeri a közönségdíjat!

2016. július 14., csütörtök 15:01

A júliusi fotóversenyünkre összesen 30 felvétel érkezett. Mind remek és kreatív felvétel volt, így nem volt könnyű dolga a szakmai zsűrinek. Lássuk hát a győzteseket.

2016. június 29., szerda 11:43
Libád/Béla |
A meteorológiai előrejelzésektől tartva a Race Trial Lobad 2016 szervezői úgy döntöttek, 13 óra helyett 11 órára teszik a szombati verseny időpontját. A futók ragyogó napsütésben állhattak rajtvonalhoz.

2016. május 20., péntek 11:47

Négy szerencsés pályázó az Eiffel-toronyban kap szállást a júniusi labdarúgó Európa-bajnokság idején.
 A páratlan lehetőséget a szállásfoglalással foglalkozó HomeAway cég teremti meg.

2016. május 20., péntek 02:48

No megfogadtátok a múlt heti tanácsomat, és vasárnap készítettetek reggelit anyukátoknak? Én igen, és nagyon örült neki; igazán meglepődött. Azt hiszem, igazán remek ötlet volt, igyekszem minél többször alkalmazni.

2016. május 11., szerda 17:02

Érettségiztek és jópofa tablótok van? Nyerjetek vele 400 eurót! Egyszerűbb, mint az érettségi! Fotózzátok le a tablót és küldjétek el nekünk!

2016. április 11., hétfő 13:05

Bolond természet témában vártuk olvasóink fotóit, 39 képet kaptunk. Nézze végig őket, majd válassza ki a legszebbet! Ön dönt arról, kié lesz az áprilisi közönségdíj!

2016. március 11., péntek 08:32